На першу сторінку

Сміх і характер
Тест

Прийнято вважати, що характер людини можна взнати не лише з її вчинків, манери розмовляти. Кожен з нас має характерні жести і рухи, над котрими він не замислюється. Це стосується і сміху. Як би Ви не сміялися - голосно, тихенько, дзвінко, насмішкувато - сміх завжди відповідає Вашому характерові. Десять простих запитань розкриють таємниці Вашої душі, а також Ваших друзів та знайомих.

1.Чи типово для Вас, коли смієтеся, торкатися мізинцем своїх уст?

Якщо "так", то це означає, що Ви маєте власні уявлення про "хороший тон", і Ви твердо завжди і всюди їх дотримуєтеся. Вам подобається бути в центрі уваги.

2.Чи прикриваєте рот долонею, коли смієтеся?

Якщо "так", то Ви не надто впевнені в собі. Часто ніяковієте, намагаєтеся залишатися в "затінку". Порада: не переборщуйте з самоаналізом і надмірною самокритикою.

3.Чи часто, коли смієтеся, закидуєте назад голову?

Якщо "так", то Ви довірливі й легковажні, але в той же час у Вас широка натура. Інколи робите непередбачувані вчинки і узгоджуєте їх лише зі своїми почуттями. Але деколи варто прислухатися до переконань розуму.

4. Чи торкаєтесь рукою обличчя або голови, коли смієтеся?

Якщо "так", то, швидше за все, Ви мрійник і фантазер. Це непогано, але не слід так цілеспрямовано намагатися втілити свої, часом дуже нереальні, мрії у життя. Більше реалістичного підходу до життєвих проблем!

5.Чи морщите носа, коли смієтеся?

Якщо "так", то Ваші почуття і погляди швидко й часто змінюються. Ви людина емоційна і примхлива. Легко піддаєтеся миттєвому настроєві, що створює труднощі для Вас і оточуючих.

6.Чи смієтеся Ви голосно, широко відкривши рота, з "вибухами"?

Якщо "так", то Ви - людина темпераментна й рухлива. Трохи стриманості Вам не завадить. Ви вмієте говорити, але не вмієте слухати.

7. Чи нахиляєте голову, перед тим як тихенько засміятися?

Якщо "так", то Ви - людина добросердна, совісна, котра звикла пристосовуватися до середовища і до людей. Ваші почуття і вчинки завжди під контролем. Нікого ніколи не засмучуєте.

8. Чи тримаєтеся за підборіддя, коли смієтеся?

Якщо "так", то скільки б Вам не було років, Ви в своєму характері зберегли риси юності. І тому дієте без довгих розмірковувань (часом не дуже й обережно).

9. Чи примружуєте очі, коли смієтеся?

Якщо "так", то це свідчить про врівноваженість, непересічний розум. Ви дуже дієві й наполегливі.

10. Ви не маєте певної манери сміятися, щоразу смієтесь по-іншому?

Очевидно, Ви належите до індивідуалістів: у всьому і завжди в першу чергу керуєтеся власними думками і переконаннями. Часто зневажаєте погляди інших. Мабуть, Ваш характер не всім подобається.

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.