На першу сторінку

Словничок-путівничок

На теми виборчої системи

Агітатор. Постійний або тимчасово діючий флюгер. Крутиться за напрямком політичних вітрів. Пасивний у безвітря та слабке фінансове наповнення.

Вибори. Безпрограшний бізнес-проект українських гобсеків: уклав мільйон гривень — загріб мільярди доларів із нардепами-покровителями на додачу.

Виборець. Суспільна хитавка (і туди і сюди). Критикує, засуджує, обурюється, а голосує на програш.

Менеджер. Штабний шулер з фальсифікації підсумків виборів аж до визнання їх недійсними, якщо програє патрон.

Політбієнале. Остання автопортретна галерея сюзеренів Банківської і Грушевського, яким уже нічого презентувати й ні з чим іти до людей ні в два, ні в чотири (не більше!) роки.

Політтехнолог (див. Агітатор). Ворон (ворона) не криловського оперення. Знає де, коли, кому, на кого накаркати, щоб і сир не випав, і до сиру в гніздо перепало.

ПРО (Партія регіональних олігархів). Малочисельна. Розрізнена. Нахраписта. Кінцева мета: не захлинутись у всезагребущості.

ПР (Трохи більша за ПРО). Програма-мінімум: Пора розбігатися. Тюрма чекає.

Рейтинолог (див. Агітатор, Політтехнолог). Замовний імідж­мейкер. Блискавично видає замовні проценти замовнику, працюючи за принципом — хто більше дасть.

Система. Системна корупція, хабарництво, продажність у безсистемній державі тимчасово царствуючих крезів.

Тушка (тушки). Плазувально-лизальна особня. Бездарна, криклива, безпринципна, з різко вираженими ознаками грошо­здирства.

Віктор ВОВЧЕНКО

 

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.