На першу сторінку

Гуморески

До дня Конституції України

Оновлена Конституція України

Стаття 1. Україна є суверенна, незалежна, вільна від своїх громадян і зобов’язань перед ними держава.

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію, крім частини міста Берегове Закарпатської області, де чи-то мадяри, чи-то циганє, хай самі розбираються.

Стаття 3. Людина, життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні дуже важливими словами, дуже важливими.

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство, окрім випадків, коли існує два чи більше громадянств чи нема жодного, чи ще щось.

Стаття 5. Нарід — не той.

Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу, судову та Сімейну.

Стаття 7. Тут могла бути ваша реклама чи закон. Звертайтесь в Конституційний суд, постійним клієнтам знижки.

Стаття 8. Конституція України має найвищу юридичну силу, тому перед тим як почати безкарно вбивати людей, вішати євреїв чи палити відьом, будь ласка, внесіть зміни в Конституцію, можна від руки.

Стаття 9. Україна зобов’язана сумлінно виконувати міжнародні договори в тій частині, де передбачено, що Україні дають гроші.

Стаття 10. Державною мовою в Україні є суржик, апостроф забороняється — все одно ніхто їм не користується, ставте далі замість нього кавички, кому чи взагалі його не пишіть, типу так і треба.

Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації силами концерту “Калинове серце” та передачі “Сільська година” на Першому національному.

Стаття 12. За канадійською діяспорою визнається монопольне право говорити українською, не виймаючи з-під язика горіхів.

Стаття 13. Немає такої статті.

Стаття 14. Кожен українець має право обирати будь-яку релігію, якщо вона Московського Патріархату, бути агностиком Московського Патріархату чи атеїстом Московського Патріархату.

Стаття 15. Діяльність Уряду України спрямована на покращення життя громадян України, обраних прямим таємним всенародним голосуванням раз на п’ять років.

Стаття 16. Єдиним джерелом Українського вибору на території України є Віктор Медведчук.

Стаття 17. Джерелом державного суверенітету України є газотранспортна система, яку дозволяється передавати у власність Газпрому тільки на умовах консорціуму.

Стаття 18. Всі люди в Україні — це браття, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, котрих я ненавиджу.

Стаття 21. Право на смерть є невід’ємним правом кожного громадянина. Гарантується Президентом, урядом, міліцією та збройними формуваннями усіх форм власності.

Стаття 22. Громадяни України мають право вийти на Майдан о 10.00 і не розходитись.

Стаття 23. Кожен громадянин має право на мовчання. Мовчання також є обов’язком громадянина України.

Стаття 24. Кожен має право сідати п’яним за кермо, якщо він каже, що він обережно, тут же не далеко і єслі шо то заплатім мєнтам.

Стаття 25. Президент України має право зустрічатись з індєйцами, так шо від’їбіться від мене.

Стаття 26. Кожен українець має право прийти в супермаркет, почати для чогось розмовляти з касиркою і вимагати від неї говорити українською, навіть якщо касирка глухо-німа чи мертва.

Стаття 27. Інше.

Прикінцеві положення:

Кожен Портніков має право на точку невороття.

Право на зайняття антифашизмом гарантується і захищається Державою.

Кожен громадянин, дивиться він телевізор чи ні, кожну п’ятницю має сказати “Шустер — гівно” і тільки тоді може лягати спати.

Український Щитоносець

Повернутись до розділу "Гуморески"

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.