На першу сторінку

Гуморески

Петро ЗАГЛАДА
Обман у законі

ОСЬ ЯКА суперечка розгорілася між молодятами на другий день їхнього весілля.
Вона:
— Ще вчора, дорогенький, ти мене запевняв, що наш медовий місяць ми відгуляємо на екзотичних Канарських островах за твої 100 тисяч американських доларів. А сьогодні ти вже кажеш, що найкращий відпочинок — на березі нашої замуленої Свинолужки, за сто гривень.
Він:
— Так, моя мила, ти кажеш щиру правду.
Вона:
— Через твої брехливі обіцянки я відмовила фермерові Василю. Ти заподіяв мені моральні і матеріальні збитки. Я не хочу тебе бачити і подаю в суд на розлучення.
Він:
— Не роби цього, моє серденько. Ти так зачарувала мене своєю красою, що я без тебе жити не можу. А жити хочеться. Тому я мусив принадною обіцянкою хоч на один день ощасливити тебе, щоб ти забула про Василя. А слово — моє: схотів — дав, схотів — забрав.
Вона:
— Ах ти капосник! Зараз же несу заяву до суду.
Він:
— Зупинись, моя голубко. Суд не розлучить нас. Розглянувши твою заяву, судді стануть на мій бік, бо мене виправдує і захищає особлива постанова ВАСУ.
Вона:
— Ненормальний, що ти верзеш? Яка постанова?
Він:
— Ось, прочитай. Тут ясно написано, як Дмитро Ільченко у своєму позові до суду звинувачував Януковича в тому, що він не виконує своїх передвиборних обіцянок, котрі дав народові України. І знаєш, що з того вийшло? А те, що Вищий адмінсуд України, розглянувши тую скаргу, виніс постанову, в якій дозволив Януковичу і надалі не виконувати своїх обіцянок, оскільки передвиборна програма — то всього-на-всього такий собі засіб агітації, який не є законодавчим актом. Тобто той, хто обіцяє, не відповідає за свої слова. От і я використав цей досвід у своїй шлюбній агітації!
Вона:
— Ах ти нікчема. До кого ти себе рівняєш? Ти хоч розумієш, яка різниця між шановним Президентом і тобою, дурнем?
Він:
— О так, моя рибонько, звісно, що розумію. Різниця між Президентом України і мною в тому, що Президент має можливість обдурити 48 мільйонів своїх співвітчизників, а мені вдалося лише тебе одну, голубонько моя довірлива!

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.