На першу сторінку

Гуморески

Олександр ХОМЕНЧУК
ПЕЙДЖЕР-ВИХОВАТЕЛЬ

"Коханий! Танцюй, у нас синулька. Вага три з половиною кг. Купи квітів і пляшку шампанського для лікарки. Не забудь конверт з "баксами". Пологи були складними. Цілую тисячу разів. Наталя".

"Люба! Радий безкінечно. Стрибаю, танцюю, гуляю... Третій день не виповзаю з бару. Нехай росте наше орля! Мій водій Вася привезе ящик "шампана", ящик коньяку і закусь. Цілую мільйон разів".

"Андрійку, зайди до дитсадка. Тебе запрошує вихователька. Ніби нашого синочка кривдять діти. Я в модельєра".

"Красно дякую! На носу поїздка до Бельгії, симпозіум з підприємництва. Скільки років виховательці? Щоб не злостивилася, купи їй французькі парфуми. Синульці скажи, щоб давав здачі. На похиле дерево і кози скачуть..."

"Андрію! Наш Ігорьок купив комп'ютера і не відходить від нього ні на крок. Вчора скаржилася вчителька: на уроці привселюдно запалив "Мальборо". Я в ательє міряю сукню...".

"Наталіє! Скажи Олежці, щоб не доводив вчителів до сліз. Вони й так працюють задарма. Щодо "Мальборо", то нехай би обходився чимось дешевшим. Молоко на губах не обсохло. Я з друзями в турецькій сауні. Подзвони на пейджер. До речі, де поділися мої іспанські плавки?"

"Андрію Петровичу! Наш Ігор потрапив до міліції. Нібито серед білого дня когось роздягнув на вулиці. Йому світить кримінал...".

"Люба жінка! Не слухай пліток. Зараз усі ходять голі і босі, за винятком олігархів. Було б кого роздягати. Про якого, зрештою, Ігоря ти кажеш? У нас же Олег. У справах фірми я лечу в Амстердам...".

"Чоловіче! Сина запроторили до в'язниці на три роки. Ти батько чи Фігаро-квартирант? Про якого Олега товчеш воду? У нас Ігор. Я в приватного перукаря. Твій пейджер мовчить, як німий"...

"Жінко, повернувся, а тебе нема. Знову підвела. Сьогодні зустрічаюся з американськими інвесторами. Накльовується проект на мільйон "баксів". Про чийого сина ти торочиш? Зрештою, раніше посадять — скоріше випустять..."

м. Любомль Волинської обл.

(З книги гуморесок "Всяк на свій смак").

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.