На першу сторінку

Гуморески

Любов СТАНАЧИЧ
Просунуті

Ви шо, нас провтикали? Ми — скрізь. На вулиці, в транспорті — валом. Вуха — в навушниках, очі — в окулярах, штани — у великих кишенях. Нігті — чорні, волосся — червоне, погляд — затуманений. У волоссі — пінка, в роті — жуйка, в руках — насіння. Це ми плюємося з більшим задоволенням, ніж лаємось. І щодалі, то прикольніше. А вам зась? Це ми куримо там, де перебуваємо, і перебуваємо там, де куримо. І не тільки в барі, на дискотеці, а навіть у черзі в очікуванні маршрутки. А шо, не можна? Це нам завжди хочеться пити, навіть у двадцятиградусний мороз. І неодмінно пиво, і неодмінно з горла. А шо нам у кафешку для цього заходити? На фіг? Неприкольно! Ми — люди вільні. Скромність — не наш стиль. Це раніше все забороняли, а тепер усе можна. Ми — про-су-ну-ті. Шо це таке? Не чули? Повний відстій!
Ну от ви як кайф висловлюєте? Невиразно? Отож-то. А ми — круто: «Вау-у!». Кльово, правда? Вау — й усе з нами зрозуміло: просунуті ми. У нас і взимку, і влітку пупки зверху, зате штани бовтаються нижче черевиків. Навіщо — не в’їхали? Так це ж сексапільно — супер! Це у вас, родаки, сексу не було. А в нас — скрізь валом: і на лавці в парку, і навіть у метро на ескалаторі. А шо, вам зась? Давно не втикали, шо по телеку показують? Реклами не бачили? Журналів мод не читали? Ну бахнуті! Відстій!
Нє, ми регулярно читаємо рубрику «10 порад для здорового сексу». А шо, немаленькі — з нічних дискотек не вилазимо, хіба що менти виведуть... Із стриптизом з дитинства знайомі. Навіщо, навіщо? Мистецтво нам теж не чуже. Тягнемося до прекрасного. А ви шо, родаки, в цьому не шурупаєте? Куди вже вам — усе на роботі та на роботі. Тому й не розумієте нас, молодих, просунутих. А ми ж — ваше майбутнє. Протупорилили, чи шо?

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.