На першу сторінку

Гуморески

Іван КИДРУК
Лист на той світ

Добридень, любий мій дідусю Василю! Пише тобі листа твій онучок Сергійко. Я дуже довго сумував, коли рік тому ти помер. Тепер я вже ходжу до школи і добре вчуся, займаюся спортом, відвідую тренажерний зал, люблю читати, допомагаю татові й мамі. Адже ти постійно казав мені, щоб я, коли підросту, був слухняним, здоровим і веселим, добре вчився.
Особливо я зрадів, коли довідався, що ти, любий дідусю, насправді не помер. Тато з мамою недавно повернулися з виборів і сказали, що знайшли твоє ім’я у списках виборців. І ти там, у тому списку, розписався. Я дуже радий, що ти, дідусю, віддав свій голос за кращих із кращих кандидатів. Бо ти ж завжди був справедливим, боровся за правду.
Тато з мамою після виборів дуже сперечалися. Мама казала, що татові кандидати — пройдисвіти, а тато про маминих казав, що вони невдахи-опозиціонери. Вони навіть не вечеряли разом.
Любий дідусю Василю! На другий день після виборів я довідався, що голосувала і бабуся Ірина, яка померла три роки тому. До тата з мамою, які трохи помирилися, приїхали родичі. І сказали, що знайшли у списках виборців ще й бабусю Ірину. Вона теж розписалася!
Я дуже пишаюся своєю ріднею! І всім у школі розповідаю, що мій дідуньо Василь та бабуся Ірина не залишилися, як кажуть по телевізору, осторонь всенародного процесу, а віддали голоси за подальший розквіт демократії в нашій країні!

Копію з Сергійкового листа зняв і підготував для всіх виборців
Іван КИДРУК

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.