На першу сторінку

Гуморески

Андрiй КОЗАК
МАЦАЛЬНИЙ РЕФЛЕКС

Василеві Петренку в момент його народження акушери випадково прищипнули нерв, котрий відповідає за... мацальні рефлекси. Приховане каліцтво, про яке парубок не підозрював шістнадцять років, раптово дало себе знати під час перших гулянок, на які Василя взяли з собою старші хлопці. Уражений нерв показав характер в найбільш непідходящий момент: дівки, котрі в руках інших хлопців зойкали і реготали, раптом починали натужно ве-рещати і вириватися з Василевих обіймів. Відчувалося, що хлопець легко переходив усякі анатомічні рамки. А все тому, що ділянка, мозку, яка в усіх нормальних людей диктувала біблійську заповідь "не нашкодь”, у Василя бездіяла.

Важко довелося Василеві Петренку. Хлопці перестали звати його до дівок, а останні, наслухавшись жахів від подруг, оббігали .його десятою дорогою.

Так і жив би він відлюдьком, якби не трапилася на його життєвому шляху прекрасна студентка факультету психології Ольга Хрущ, яка з увагою поставилася до фізичної вади Василя, терпляче зносила необережні знущання, наполегливо коригувала рефлекси, лікувала його нерви і, незважаючи на все, стала його дружиною.

Лише з Ольгою спізнав Василь справжню насолоду, піднявшись на незвідані щаблі людського щастя. За кілька місяців наздогнав усе, що пройшли його ровесники за 6-8, років. І на досягнутому не зупинився. Через півроку після весілля навчився цілуватися однією губою як обома, отримуючи всю притаманну процесу цілування гаму відчуттів. А ще за півроку з допомогою аутогенного тренування оволодів умінням ласкати дружину однією рукою, відчуваючи задоволення як від двох. У другу річницю весілля Василь здивував свою жінку тим, що ліг спати, не знімаючи піжами, — його любовні флюїди проникали крізь одяг, досягаючи тіла коханої

Ольги, і витворяли з ним все те, що подумки загадував Василь. А весь третій рік сімейного життя Василь Петренко присвятив тому, що вже він навчав Ольгу Петренко інтегральній любовній справі.

Василь і Ольга — найщавливіша пара, яку я знаю. Вони щоденно вдосконалюють свою майстерність. Кожна їхня доба не схожа на попередню.. І ось тепер, на шостому році сімейного життя, чоловік і жінка, не порушуючи режиму дня, ввечері лягають спати, всю ніч безтурботно ніжаться, відпочивають, бачать прекрасні сни, ранком встають на, свіжу голову.

А молоді справи між аурами Ольги і Василя на енергетичному ліжку в далекому кутку спальні продовжуються всю ніч. Звичайно, можна одягти навушники, віртуальні окуляри й підключитися до цього дійства. Але Василь і Ольга стараються цим не зловживати. Навіщо турбувати коханців втручанням - нехай собі в спокої насолоджуються...

© Andrew Kozak

1996

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.