На першу сторінку

Гуморески

Андрiй КОЗАК
ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ

Якщо вам уже за... а ви ще жодного разу заміж не тільки не виходили, а навіть і близько не підходили, а вам би цього хотілось, то це значить, що ви не читали посібника “Як швидко та якісно заарканити молодика, котрий вам сподобався”. Посібник цей вийшов ще на початку двадцятого сторіччя в Нью-Йорку і давно став бібліографічною рідкістю. Зараз — невеличкий виклад цієї праці, адаптований до нашої української дійсності і нашого менталітету. Тобто, звісно, без таких порад, в котрих рекомендується з допомогою пістолета витягувати зізнання в коханні у мужчини, що вам сподобався, чи спалювати на вогнищі його дружину-негритянку.

Отже, процес приборкання чоловіка складається з таких етапів: привернення до себе уваги, знайомства, побачень, котрі плавно переходять в освідчення і коханні і шлюбу. Що далі — це вже в компетенції посібника “Як з найменшими втратами розлучитися з чоловіком, котрий вам перестав подобатися” (Нью-Йорк, 1906).

Почнемо з основ.

Ясна річ, що чим частіше ви буваєте в компанії, на людях, в товаристві, тим більша вірогідність того, що вас помітять. На вас обов'язково звернуть увагу, якщо ви будете оригінальною, Прийдіть на вечірку, наприклад, на ходулях чи в валянках — і вас надовго запам'ятають.

Одежу одягайте мажорних тонів — удвічі-втричі яскравішу, ніж у ваших конкуренток.

Черевички носіть на високих підборах. За спиною, в елегантному рюкзаку.

У вас мають бути тонкі парфуми. А щоб привабити, при міром, хіміка, покропіть себе НМР05СіІ4 — це його заінтригує.

Коли вам захотілося познайомитися з мужчиною, що вас зацікавив у магазині, — попросіть його дістати вам що-небудь з полиці. Якщо після цього він, у свою чергу, попросить вас що-небудь дістати, вважайте, що ви йому сподобалися.

Отже, вами зацікавилися. Але це ще не все — при ближчому знайомстві можуть розчаруватися і відвернутися од вас. А тому далі.

Поводьтеся скромно. Ваш макіяж не повинен бути помітним, тому сміливо пудріть спину й живіт.

Ніколи не запізнюйтесь на побачення. Затримка на 3—4 години запізненням на вважається.

Постійно нагадуйте вашому другові, що в середньому холостяки живуть на 10 років менше одружених. Робіть це навіть тоді, коли ваш Друг уже пережив і середніх жонатих.

На побачення відводьте чимало часу, щоб могли досхочу наговоритися. Запропонуйте йому, наприклад, перейти Херсонську область.

Постарайтеся, щоб перші зустрічі мужчина проводив з найменшими витратами для себе. Тому завжди беріть а собою кошик з яблуками і переносний телевізор.

Постарайтеся урізноманітнити зустрічі. Відвідайте, наприклад, музей охорони грошей чи концерт дуету “Два запахи”.

Почастіше хваліть його, навіть за дрібниці. Наприклад, тоді, коли він прийшов одягненим чи перейшов вулицю не спіткнувшись.

Взнайте про нього все, навіть звідки він починає чистити зуби — з середини чи з країв.

Примушуйте його якомога більше говорити. Наприклад, попрохайте назвати всі числа від 1 до 106.

 

Поцікавтеся, чи були в нього батьки, а якщо були, то скільки.

Перевірте, який сюрприз подобається вашому другові найбільше, робіть його найчастіше.

Не здивуюся, якщо ваші взаємини зайшли далеченько; але все одно будьте обережними. Доки в паспорті нема потрібного штампу, ви мужчині — ніхто. Але штурмуйте фортецю далі.

Не розпитуйте безперестанку, чи кохає він вас. Ліпше спочатку вислухайте відповідь на попереднє запитання.

Не вивідуйте у коханого про його минулі любовні пригоди. Ліпше сконцентруйтеся на майбутніх.

Постійно підбадьорюйте його, дайте йому відчути, що він не гірший за інших. Наприклад, коли взнаєте, що його права рука чутливіша за ліву, скажіть, що в інших мужчин — так само.

І останній крок. Мужчина приводить вас додому, знайомить з... дружиною та дітьми. Не засмучуйтеся — спробуйте привернути до себе увагу його сина.

Як бачите, правила заарканення мужчин прості. Головне — наполегливість і рішучість у виконанні задуманого. І, врешті-решт, десятки осіб протилежної статі пройдуть через ваші досвідчені руки...

© Andrew Kozak

1997

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.