На першу сторінку

15 шкідливих порад щодо вибору новорічних подарунків

Американська журналістка Мері Данліві\M.P. Dunleavey, що публікується в провідних газетах та журналах США, опитала своїх друзів, знайомих, родичів і сусідів, щоб з'ясувати – які подарунки вони ненавидять отримувати. На основі цього ненаукового дослідження Данліві сформулювала перелік унікальних рекомендацій по правильному вибору подарунків.

1.Чорний гумор
Вершиною цього типу подарунка вважається квиток в один кінець, який урочисто вручається тещі. Також добре дарувати кулінарну книгу, з описом жирних і солодких блюд, людині, яка з усієї сили намагається скинути вагу, набір сигар або курильного приладдя, людині, яка тільки но кинула палити, домашнє вариво діабетикам і сало – віруючим мусульманам або іудеям.

2. Абсолютно даремна річ
Наприклад, літній людині можна подарувати касету або пластинку з рэп-музикою, а людині, що ніколи не тримала в руках хокейної ключки – набір щитків. Хороші також розрізнені томи зібрань творів або красиві каталоги одягу або техніки. Гуманнішим варіантом подібного подарунка є лижі, даровані другові на день народження в розпал літа.

3. Смертельна зброя
Маленьким дітям варто дарувати барабани і труби, рогатки, рушниці, що стріляють кульками і інші предмети з арсеналу зброї масового знищення батьків.

4. Подарунок на двох
Друзям, що зібралися на вечірку, варто зробити один подарунок на всіх:: наприклад, подарувати дорогу і красиву (але одну) кришталеву вазу.

5. Помилка в розрахунках
Особливо хороші як подарунки взуття та предмети одягу, кардинально не відповідні розмірам або смакам одаровуваного. Апофеозом такого роду подарунку можуть стати нові кирзові чоботи 45-го розміру, піднесені юній панночці.

6. Дуже погані саморобки
Саморобні витвори прикладного мистецтва, особливо, якщо вони виготовлені за десять хвилин, людиною, що не уміє малювати, ліпити, вишивати і т.д. дозволяють заощадити багато грошей. Наприклад, у дворі підбирається стара палиця від двірницької мітли, вона відмивається від бруду. Після цього, акварельними фарбами на ній малюються узори і картинки. На злегка висохлу палицю прив'язується бантик, Подарунок готовий!

7. Дуже хороші саморобки
Навіть якщо дарувальник досяг успіху в прикладному мистецтві і витратив на виготовлення вази, картинки або вишивки півроку життя, його подарунок ніколи не буде гідно оцінений. Тому значно дешевше купувати подібні вироби – це обійдеться набагато дешевше.

8. Жарти промислового виробництва
Вироби, що мають неприємний вигляд або запах, наприклад гумові фекалії, чарівні на великосвітських вечірниках або сімейних урочистостях.

9. Дуже розумні подарунки
Чим книга товща – тим вона краща. Книги на вузькоспеціальну тему, які гарантовано зможуть прочитати лише 10 чоловік в світі, є одним з кращих подарунків. Бажано, щоб в книзі не було картинок, а було більше солідних таблиць і графіків.

10. Подарунки здалеку
Перебуваючи у відрядженні або туристичній поїздці варто купити щось цінне (годинник, магнітофон, фотоапарат і т.д.) і після повернення додому піднести близьким. Завжди є вірогідність, що ця річ зламається у перші години або дні роботи. Таким чином, у щасливого власника подарунка є три варіанти вибору – купити квиток на літак, щоб здати подарунок в магазин або обміняти його на новий, витрачати гроші на його ремонт або просто викинути.

11. Повторення пройденого
Родичам і близьким друзям з року в рік можна дарувати одне і те ж. Наприклад, усі в захваті, коли п'ять років підряд одержують в подарунок фотоапарат-мильницю або дитячий калейдоскоп.

12. Стародавності
Каміння, палиці, глиняне череп'я, жменьки землі і т.п. підібрані поряд з Великою Китайською стіною, єгипетськими пірамідами, Ясною Поляною, Кремлем, вагонним депо N13 є дуже хорошими подарунками. Зрозуміло, що з часом їх цінність лише підвищиться.

13. Чоботи для чоботаря
Якщо людина багато років професіонально вудить рибу або пече пироги, то висока вірогідність, що у нього вже є АБСОЛЮТНО ВСЕ необхідне для рибалки і готовки. Тому таким людям варто дарувати набори блешень або качалки, які украй їм необхідні.

14. Повчальні подарунки
У даній ситуації важливий не сам подарунок, а манера його підношення. Наприклад, прекрасним подарунком є нова швабра, що вручається невістці з дружнім напуттям: "Можливо ти тепер почнеш стежити за чистотою в будинку!?".

15 Відсутність подарунка
Чудовий спосіб: прийти на Новий рік без подарунка і пообіцяти піднести подвійний презент наступного року.

Washington ProFile

Джерело

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.