На першу сторінку

 

Євген ДУДАР
“ВОПЛІ і СОПЛІ”
Відкритий лист В. Путіну ( Приватний)

Енергійний пане!
Ви – діловий, невгомонний. Кажуть, що всі професійні шпигуни мають такий "творчий почерк". Я колись також намагався стати шпигуном. Але не взяли. Сказали: " У тебе великий ніс. Характерний. А шпигун має бути " нєвзрачним"...

Тепер до самого діла. А діло, як каже Ваня Молдаван, "швах". Вибачте, ваші шпигунята в Україні "вляпалися". І "грушники". І "фесбеушники".

Дехто вважає, що з пантелику збив Їх Л.Кучма книжкою "Україна – не Росія". Мовляв, держава є, а нації нема. Додалися ще й академіки – потолочки, які постійно те ж саме толочать.

А раз нема нації, є лише населення, "електорат", то з того безхребетного матеріалу можна ліпити, що заманеться. Хочеш – "Троянську кобилу" у вигляді "партії прогресивних дураків", а хочеш – плішивого мерина – "зубра". Той "електорат" і в парламент понаобирає " розумових пролєтарієв ". А від "скромного умом" політика – ще "скромнішою" стає держава і біднішими її громадяни. Таку державу запроста береш у жменю і ховаєш у власну кишеню.

Здається, навіщо вашій державі наша держава?

Держава не потрібна. Потрібна територія. " Украіна – зона національних інтєрєссов Росії"... Словом, з о н а.

Тому всі, хто так чи інакше не дає перетворити Україну в "зону," потрапляють під приціл ваших спецслужб. Ваші сатрапи і їхні холуї в Україні роками знущаються над тендітною і мужньою жінкою Юлією Тимошенко. Ваші бандюги з титулами "політологів", "політехнологів" і без титулів роками каламутять воду навколо Віктора Ющенка.

Зомбують наших пришелепкуватих, що "при Ющенкові" їх "схаває Америка"( ніби Америці нічого "хавати" і вона "хаває" відходи). Вчорашні руйнівники Божих храміві людських душ, нап’явши сутани "душпастирів", лякають наївних православних "нашестям католицизму". Ваші агенти перед світом робили з України пугало. То "кольчуги" підсували, то літаки над Україною збивали. Мовляв, пригляньтеся, які вони непередбачувані. Підпустите до НАТО, півконтингенту переколошматять. Прилучите до світової торгівлі – наторгують так, що голі ходитимете. І все це робили во ім’я "братської любові" і "слав’янского єдінства".

Європа на вашу наживку клюнула. "Вождя" нашого поставила на певну дистанцію. Ви ж розпростерли обійми. Тоді і почалася "бухня" "без краваток". Двох слав’янських вождів. Вже коли нашого почали оцінювати ящиками коньяку на вагу тіла, коли вже розіграли комедію з "Тузлою", зробили із нього непохитного борця за територіальну цілісність України, ваші "політтехнологи" обнагліли остаточно. Над отим населенням "зони національних інтерессов Росії" вирішили поставити "пахана" з зони.

"Пахан" і сам повірив,"щодостойний". Маючи найвищу чиновницьку посаду в державі, почав тиснути на чиновницький апарат, опрацьовувати "електорат". Кого кнутом, кого пряником. До речі, і вам цукерку пропонував. Та ви не взяли. І зробили фатальну помилку. Глядачі, що бачили цей історичний момент, коментували:

"Сам йому не довіряє, а нам пхає". Другу помилку зробили, що кинули на українські вибори хмари російської попси. І ці, агiтуючи за Януковича, роздавали презервативи. Наш "електорат" цнотливий, І не дурний. Висновок зробив: якщо масово роздають контрацептиви, намічається масове ґвалтування. І не помилився.

Ґвалтували ваші "політологи", "політтехнологи", члени думи. Приблуди жириновські, кисельови. Ґвалтували продажні курвчинські і попіховшеки. Брехнею, брудом. Обласні божки, районні осавули та сільські поганячі ґвалтували залякуваннями, фальсифікацією, підробками. А керував ґвалтуваннями політичний "зоопарк" Медвєдєв – Медведчук". Світова преса запевняє, що Росія на президентські вибори в Україні викинула сотні тисяч долларів. З якої б то речі, дуже енергійний пане?

Тепер скажу, яку найголовнішу помилку зробили ви. Ні-ні. Не те, що дочасно привітали свого ставленика " з перемогою". Що перед світом засвітилися. І навіть обід з королевою Нідерландів втратили. Ви поставили не на того. Але, як заявив ваш співвітчизник Б Нємцов: "Кагебіст поставіл на рецедевіста"...Ви, звичайно, можете заперечувати, що ставили не ви. Ставив наш "вождь". Якби це тільки було так, то наш розумний народ сказав би: "Яке їхало, такого здибало". Але ж ви прекрасно знаєте, що було інак. А мені представник вашого народу сказав: " Ваш "вождь" – это оловянный солдатик, которым играется наш "вождь». Стосовно самого ставленика, то у народу також є своя думка: " Коли від материнського молока розумним не став, то від козячого не стане. Від козячого хіба що можуть з’являтися перед очима "козли".

Отже збившись раз із правильного стратегічного ритму, ви, енергійний пане, шпортаєтесь на кожному кроці. Бо народові України набридло бути "населенням". Йому набридли попирання його прав, свобод, його волі, приниження його людської і громадянської гідності. Він встав з колін. Він вийшов на вулиці з протестом проти фальсифікації його думок, його рішень, його дій. Він, мій народ, показав світові, який він гарний, добрий, розумний, врівноважений, гордий і рішучий. Він більше не дозволить топтатися по своїй гідності нікому. І це побачив весь світ. Тільки не побачили ви. І заявили, мовляв, зібралася купка екстремістів. На що Лєх Валєнса зауважив: "Москві треба поміняти бінокль. Бо через цей вона недобачає"… А мені здається, що вам варто було б поміняти і ставлення до сусіда. Як каже наш народ: ""Не пхати носа до чужого проса…" Не делегуйте на зборища наших екстремістів своїх лужкових. У нас вистачає і своїх довгорилих , які підривають територіальну цілісність держави. Постійно марять "автономіями". Правда, наш розумний спікер назвав оте недавнє збіговисько в Сєверодонецьку "Воплями і соплями". Думаю, що з тими, хто видає "воплі" про сепаратизм, наш народ розбереться. А над отими імперськими "соплями" в подобі ваших лужкових, варто б задуматися вам. Бо з лужкових, як з гуся вода. А вам знову доведеться кліпати очима перед королями та королевами світу і чесними громадянами своєї країни.

Зичу вам, як і всім своїм співвітчизникам, завжди світлого розуму і чистої совісті!

Дуже щиро – письменник-сатирик, який все життя мріяв стати шпигуном.

28 листопада 2004 р. Київ

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.