На першу сторінку

 

Євген ДУДАР
“ВОЛГА, ВОЛГА!.. МАТЬ РОДНАЯ!..”

Зараз на хуторі "Мозамбік" це найпопулярніша пісня. Лише співають її роздвоєно. Спочатку: "Волга, Волга!.." З інтонацією ніби: "Парень, парень!" А потім: "Мать родная!.." Мовляв, що ж ти накоїв?..

Здавалося б, нічого страшного і не накоїв нардеп В. Волга. Ну сказав, якщо Президент видасть указ про дострокові вибори "...Буде все дуже просто: відразу після видання цього указу, всі центральні органи виконавчої влади беруться під жорстку охорону військами МВС. Більше того, після видання цього указу, буде прийнято термінове рішення Верховної Ради про те, що Верховна Рада не визнає Указів Президента легітимними..."

За таке "сказання" в епоху соціалізму "с человеческим лицом" спитали б конкретно:
– На кого працюєш?.. Що ж ти пробалакався!.. Відкрив план здійснення нової соціалістичної революції...

Так все йшло гладко. Стільки праці вкладено. Стільки попередньої підготовки. Для того, щоб відновити, заборонену тоді, партію комуністів, утворили соціалістичну партію. Вождь її набув репутації борця за правду і справедливість, захисника переслідуваних журналістів, знатока справ касетних і піддиванних. Соціалісти очолили найвищий законодавчий орган держави. Для форми почали "реформи". Взяли у свої руки пошту і телеграф, усі шляхи сполучення, міліцію. Допомогли розрушити інституцію міжнародних зв’язків, послабити службу безпеки. Впритул підійшли до національного банку. Темночервоних, від яких колись відкололися, до себе прикололи. І ті, які вчора розводили голубів миру, почали розводити бойових свиноподібних голубів. Випускати їх на екрани телевізорів, щоб революційним кувіканням підривали основи "помаранчевої диктатури", воскрешали зерна диктатури пролетаріату. Здавалося, зосталось зовсім мало – взяти "Зімній" і спитати: "Кто здесь временный ?.".

А тут "парень" розбалакався... Ледь не звів усе на пси...

Слава Вождю, ще є резерви. На Хрищатику "мускулами" у бронежилетах пограли. Мовляв, ми й без указів вміємо "жорстко" "на страже спокойствия и мира" стояти. Парламентський "Афганець" налякав, що для контрудару "диструктивним силам" збиратиме не лише конструктивних своїх, а й "ветеранів силових структур" ( читай НКВД.МГБ,КГБ, СМЕРШу, ГРУ). Аби ті "диструктивні сили" нареволюційні реформи не зазіхали. Незалежну самостійну соборну Україну розбудовувати "грушникам" не заважали.

Словом, всі передумови для другої великої соціалістичної революції ще є. І вождь ще посміхається. І соціалістичний лисуватий парламетський Геббельс що трибунно "роздягає" "помаранчевих мрійників". І тили надійно плавають у власному салі , час-від-часу вигулюючи свої сідниці навколо трибуни... Все, здається, скрупульозно вирахувано, все визначено... І не визначено лише одне –– з яким ліцом буде соціалізм? Оце й поки що затримує революційний пориві час генерального штурму...

Київ, 14 березня 2007 р.

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.