На першу сторінку

Декілька способів приголомшити дівчину


Спосіб №1

Довго добиватися близьких відносин, і в найостанніший момент, коли Вона вже погодилася, посміхнутися, чмокнути її в щічку, встати і піти.

Спосіб № 2

Театральний. По приходу в театр, на концерт відразу плюхайтеся в крісло і тихенько засинайте. У процесі дозволяється періодично видавати неголосні чмокаючі звуки і стурбовано зітхати, а також не більше двох разів сильно поспати. Ближче до кінця можна прокинутися з криком, очманіло озирнутися по сторонах і запитати, де Ви.

Спосіб № 3

Запросити її на романтичну вечерю до себе додому. Зробити все по вищому розряду (свічки, музика, компліменти, ванна). А коли дійде справа до ліжка ніжно поцілувати в носик, побажати на добраніч, і, відвернувшись, завалитися спати!

Спосіб № 4

На вечірці, де вона нікого не знає, намовити знайомих дівчат, щоб вони під час вітання вішалися тобі на шию.

Спосіб № 5

Запросіть Її прийняти романтичну ванну. Заздалегідь заготовте, краще з піною. Тільки холодну, краще – зовсім крижану. Романтично роздягніть кохану, візьміть Її на руки, віднесіть у ванну і ніжно опустіть у воду.

Спосіб № 6

Уявіть: Вона дзвонить Вам і говорить, що у Неї батьки змоталися на дачу, квартира вільна, і Вона Вас чекає з нетерпінням. Ви говорите, що їдете негайно. Приїжджаєте. Вона відкриває двері, а Ви не один, а з другом :)

Спосіб № 7

Під час кльового сексу: скажіть Їй несподівано, що саме на цьому ліжку померла Ваша пра бабуся.

Спосіб № 8

В ресторані позаказувати їжі, пиття на суму, якої точно у дівчини з собою немає. Спокійно поїсти, вибачитися і відлучитися в чоловічу кімнату. Сховавшись з очей дівчини, покликати офіціанта, розплатитися і попросити прийняти участь в розиграші. Дати йому заготовлену записку, з проханням передати дівчині через 15 хвилин. Самому сховатися поряд з кухнею. А далі насолоджуватися спектаклем. Через 15 хвилин дівчина буде вже сама не своя.

До Неї підійде офіціант і передасть записку, у якій написано, що ви мусили піти через негайну справу, а разом із запискою – рахунок на круглу суму. Німа сцена. Далі підійти і, як ні в чому не бувало, сісти і продовжувати доїдати, невимушено базікаючи. У дівчини легка кома. Потім повертається офіціант, вибачається, говорить, що переплутав столики і відносить записку і рахунок. А ми не розуміючи дивимося на дівчину і цікавимося, чи все у неї в порядку. Завіса.

Куштуйте на здоров'я!

Намалював —Валентин ІВАНОВ.
Ідея та наповнення — Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ©, 2007—2012.